bloomis
15 بهمن 1401 - 15:55

ماجرای دستکاری هلی‌کوپتر برای دیدار امام (ره) سوژه «جان‌وطن» شد

قسمت چهارم از فصل دوم برنامه «جان‌وطن» به کارگردانی علی فراهانی‌صدر امروز ۱۵ بهمن از شبکه سه سیما پخش می‌شود.

به گزارش خبرگزاری فارس، جدیدترین قسمت از فصل دوم برنامه ترکیبی «جان‌وطن» به کارگردانی علی فراهانی‌صدر و تهیه‌کنندگی مهدی مستوفی امروز شنبه ۱۵ بهمن حوالی ساعت ۱۷:۰۰ روی آنتن شبکه سه سیما می‌رود. 

مخاطبان در این قسمت از این برنامه ترکیبی که تازه‌ترین محصول مرکز مستند سوره است و در استودیوی دیبافیلم تولید شده، شنونده قصه سرهنگ محمدحسن پورجمعه هستند.

پورجمعه همراه با سرهنگ احمد زمانی برای ماموریتی با هلی‌کوپتر در بلندی‌های جولان از سوی ارتش مامور می‌شوند. طبق برنامه‌ریزی و رعایت پروتکل‌های پروازی، در بغداد فرود می‌آیند. سرهنگ پورجمعه با هدف دیدار امام در نجف از فرصت توقف استفاده کرده و با دستکاری عمدی هلی‌کوپتر پرواز را به عقب می‌اندازد و بلافاصله مخفیانه به سمت نجف و دیدار امام حرکت می‌کند. روایت ایشان از جزئیات این سفر، مخاطرات و پیام امام به ارتشیان محور اصلی گفتگوی پرهام عمرانی مجری برنامه با ایشان است. 

بررسی خاطرات و روایت‌های مرتبط با سال‌های منتهی به انقلاب اسلامی و پس از آن سوژه فصل دوم این برنامه ترکیبی‌ست که در گفتگو با زندانیان سیاسی، پزشکان و پرستاران، بازاریان، دانشجویان، همافران و ارتشیان بدان پرداخته می‌شود. 

فصل دوم برنامه ترکیبی «جان‌وطن» با اجرای پرهام عمرانی در ایام دهه فجر در ۱۱ قسمت ۳۰ دقیقه‌ای از ۱۲ تا ۲۲ بهمن هر روز حوالی ساعت ۱۷ روی آنتن شبکه سه سیما می‌رود.

پایان پیام/

منبع: فارس
شناسه خبر: 1018706