bloomis
14 بهمن 1401 - 15:57

امام جمعه بندرلنگه: هر مدیری را که روحیه جهادی ندارد مرخص کنید

امام جمعه شهرستان بندرلنگه گفت: مسئولان نباید هم سفرگی با پولدارها را افتخار بدانند و پا برهنه ها را فراموش کنند.

به گزارش خبرگزاری فارس از بندرعباس، حجت الاسلام والمسلمین محمد جواد اسماعیل نیا امام جمعه شهرستان بندرلنگه در خطبه‌های نماز جمعه با اشاره به بیانات رهبر معظم انقلاب در خصوص خدمت صادقانه مسئولان به مردم، اظهار داشت: توقع رهبری از مسئولان کار جهادی و شبانه روزی است و کار جهادی یعنی از موانع عبور کردن کردن و شوق به کار داشتن و دارا بودن این روحیه است.

وی افزود: روحیه جهادی اگر باشد مشکلات شهری پیش پا افتاده از قبیل انباشت زباله ها، آسفالت خیابان و مبلمان شهری که نارضایتی مردم را به دنبال دارد، حل می شود.

امام جمعه شهرستان بندرلنگه تاکید کرد: وجود انباشت مشکلات در شهر یعنی روحیه جهادی در برخی مدیران وجود ندارد و هر کس روحیه جهادی ندارد را مرخص کنید برود چرا که باید در کار جهادی دوید و مشکلات را رفع کرد.

رئیس شورای فرهنگ عمومی شهرستان بندرلنگه گفت: اصلی ترین شعار ما عدالت است هر چه هست از اقتصادی و اجتماعی و... در سایه عدالت است و آرمانشهر عدالت برای ما حکومت علوی است.

وی با اشاره به عدالتگرا بودن امام علی(ع) و برخورد جدی و قاطع با نا عدالتی منصوبین خود، تصریح کرد: متاسفانه حلقه مفقوده ما در مدیریت های کنونی نبود برخورد قاطع با متخلفین در سیستم اداری است و این برای مردم گاها تبدیل به یک آرزو شده است.

امام جمعه شهرستان بندرلنگه بیان داشت: چرا در شهرستان بندرلنگه با این همه تاکیداتی که بنده و دیگران بارها و بارها داشته ایم باز هم باید گرانی باشد و تقریبا اجناس ۳۰ درصد نسبت به بندرعباس گرانتر باشد.

معاون حوزه های علمیه خواهران کشور گفت: با مدیری که در اموراتی کوتاهی ، بی عدالتی و ترک فعل کرده و موجبات نارضایتی مردم را فراهم آورده باید قاطع برخورد کرد.

وی بیان داشت: چرا امروز ملاحظه پسر عموها و پسر دایی ها و اقوام را در ادارات میکنیم؟ یک تعداد زالو صفت از گذشته پا روی گلو مردم گذاشتند برخی دستگاهها هم که باید برخورد می کردند هم نکردند و مسئولان نباید هم سفرگی با پولدارها را افتخار بدانند و پا برهنه ها را فراموش کنند و باید به منازل آنها در مناطق محروم سرکشی کنند باید حضور در خانه اینان را افتخار بدانند.

پایان پیام/

منبع: فارس
شناسه خبر: 1017140