bloomis
19 اسفند 1401 - 15:53

سواد رسانه‌ای به فرزندان آموزش داده شود

اهواز- نماینده ولی فقیه در خوزستان گفت: فرزندان باید نحوه استفاده از فضای مجازی را فراگیرند تا دشمن نتواند آنها را هدایت کند یا به هر سمتی سوق دهد.

به گزارش خبرنگار مهر، حجت الاسلام سیدمحمد عبدالنبی موسوی‌فرد ظهر امروز جمعه در جمع نمازگزاران اهواز بیان کرد: مردم چنانچه در خیابان با افرادی رو به‌رو می‌شوند که حجاب را رعایت نمی‌کنند به آنها تذکر شفاهی بدهند.

وی با بیان اینکه باید به فرزندان خود سواد رسانه‌ای بیاموزیم، گفت: فرزندان باید نحوه استفاده از فضای مجازی را فراگیرند تا دشمن نتواند آنها را هدایت کند یا به هر سمتی سوق دهد.

خطیب جمعه اهواز بر مدیریت مطلوب فضای مجازی تاکید کرد و ادامه داد: دشمن کانون خانواده را نشانه گرفته و به دنبال دسیسه برای برهم زدن آرامش در خانواده‌ها است.

نماینده ولی فقیه در خوزستان با بیان اینکه مقام معظم رهبری بر برخورد قاطع با عاملان مسمومیت تاکید دارند، اظهار کرد: حفظ جان مردم، حفظ امنیت و آرامش جامعه اولویت اول مسئولان نظام و دولت است.

وی با بیان اینکه دشمن به دنبال جنگ ترکیبی در کشور است، تصریح کرد: دشمن از اول انقلاب تاکنون تلاش داشته تا انقلاب و نظام را زمین‌گیر کند ولی نتوانسته کوچک‌ترین حرکتی را در این خصوص انجام دهد.

خطیب جمعه اهواز گفت: مطالبه ما از مسئولان این است که با قاطعیت عوامل مسمومیت را شناسایی و با آنها برخورد کنند.

منبع: مهر
شناسه خبر: 1084627