bloomis
11 آذر 1401 - 16:59

رسانه‌های معاند در حال دروغ پردازی هستند

زرند – امام جمعه زرند با اشاره به لزوم هوشیاری مردم گفت: دشمن در رسانه‌های خود در حال دروغ پردازی است.

به گزارش خبرنگار مهر، حجت الاسلام مهدی شجاعی در خطبه‌های نماز جمعه این هفته زرند با اشاره به اتفاقات هفته‌های اخیر ادامه داد: دروغ پراکنی هایی که امپراتوری رسانه‌ها برعلیه ما نشر می‌دهند و شایعاتی که در فضای عمومی کشور منتشر می‌کنند در راستای ضربه به کشور و بروز التهاب است.

حجت الاسلام شجاعی با بیان شعار دشمنان افزود: اما یکی از شعارهایی که مورد تاکید آنها بود، شعار "برای ایران" بود و تناقض این شعار با رفتار و عملکرد آنها واضح است.

وی ادامه داد: آنها برای اولین بار مردم را از شادی کردن تیم ملی فوتبال کشورمان منع کردند افرادی که از شکست ایران در جام جهانی هورا کشیدند و کف زدند هیچ تناسبی با ایران ندارند.

حجت الاسلام شجاعی با اشاره به ناامیدی دشمنان گفت: امروز دشمن از حمله نظامی به کشورمان نا امید است ما امروز در اوج قله اقتدار در حوزه موشکی، تسلیحاتی و نظامی هستیم. دشمنان به خودشان اجازه مطرح کردن گزینه نظامی را نمی‌دهند اما تسلط بر مغزها را با شایعه پراکنی و نشر اکاذیب به جد دنبال می‌کنند تا در فضای رسانه‌ای به شدت و با تمام توان افکار عمومی را کنترل کنند ومی طلبد همه اقشار با انگیزه در این عرصه ورود کنند و جهاد گونه جهاد تبیین کنند.

منبع: مهر
شناسه خبر: 893217